Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Селищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04387450) був реорганізований і увійшов до складу Вирівської громади

Секретар сільської ради - Парфенюк Валентина Андріївна

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Парфенюк Валентина Андріївна, народилася 10 березня 1985 року в селі Селище Сарненського району Рівненської області.

Мати – Жмура Галина Іванівна, 1961 року народження. Батько – Жмура Андрій Антонович, 1959 року народження.

В 1991 році пішла до Селищанського ЗНЗ І-ІІ ступенів. В 2000 році закінчила цей навчальний заклад. Повну середню освіту здобула в Ясно гірському ЗНЗ І-ІІІ ступенів. З 2002 року по 2007 рік навчалася в Рівненському державному гуманітарному університеті на факультету історії і соціології по спеціальності історія та практична психологія. З 2003 року по 2011 рік працювала на посаді спеціаліста по соціальній роботі з сім’ями, дітьми, молоддю та спорту. В 2011 році обрана секретарем Селищенської сільської ради де працюю по даний час.

Заміжня. Чоловік – Парфенюк Олександр Олексійович, 1985 року народження. Маю двох дітей. Дочка – Парфенюк Маріанна Олександрівна, 2012 року народження. Дочка – Парфенюк Вероніка Олександрівна, 2015 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування