Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Селищенська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04387450) був реорганізований і увійшов до складу Вирівської громади

Сільський голова - Примич Микола Антонович

АВТОБІОГРАФІЯ

Я, Примич Микола Антонович, народився 18 жовтня 1959 року в селі Чабель Сарненського району Рівненської області в сім’ї колгоспників.

З 1966 року по 1974 рік навчався в Чабельській восьмирічній школі. З 1974 по 1978 роки – навчався в Дубнівському педагогічному училищі, після закінчення якого був направлений на роботу в Чабельське восьмирічну школу на посаду вчителя початкових класів.

З 15 серпня 1978 року по 4 листопада 1978 року працював на посаді вчителя фізвиховання Чабельської восьмирічної школи. З листопада 1978 по листопад 1980 року – служба в лавах Радянської Армії.

З грудня 1980 року по серпень 1987 року працював вчителем початкових класів, вчителя фізвиховання, вчителем історії Чабельської восьмирічної школи.

В цей самий час без відриву від виробництва з 1981 року по 1987 рік навчався на історичному факультеті Київського державного університету ім.Т.Г.Шевченка, який закінчив з відзнакою у 1987 році.

В 1987 році був призначений на посаду директора Чабельської восьмирічної школи.

В 1989 році обраний головою виконкому Селищенської сільської ради народних депутатів.

В 1993 році був переведений на посаду директора радгоспу «Полісся», після реорганізації якого працював головою КСП «Полісся», а потім директором СГПП «Полісся.

В 2002 році обраний на посаду сільського голови Селищенської сільської ради народних депутатів.

Одружений. Дружина – Примич Ольга Євстахіївна, 1959 року народження, працює директором Чабельської ЗОШ І-ІІ ступенів. Маю Двох дітей. Син – Примич Олег Миколайович, 1977 року народження. Дочка – Примич Марина Миколаївна, 1981 року народження.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування